החברים

בית » החברים
ההנהלה
קובי כשדי – יו"ר המפלגה
אביב יפת
אבישי מסילתי
אוה אהרונוף
אלכס כוץ
יפית סרנגה
ליאת חכימי
ליאת לרנר
נתן קאופמן
ענת רפואה
קרן נאור
רחלי אוזן

המועצה הארצית
קובי כשדי
אביב יפת
אביעד הבר
אבישי מסילתי
אוה אהרונוף
אורנה יהב
אלכס כוץ
גילי צוקרמן
יפית סרנגה
יפעת אנגלוסטר
ליאת חכימי
ליאת לרנר
נתן קאופמן
עדן גבאי
עדן סרנגה
ענת רפואה
פנחס זיסר
צבי אילנדר
קארין דנה עדי
קרן נאור
רחלי אוזן
שחר אוסובסקי
שלי בן יוסף
תומר קרמן

רשימת החברים

אביב יפת, חולון

אביב קורן, ראשון לציון

אביטל כהן, תל אביב

אביעד הבר, נתניה

אבי לוינסון, חולון

אבי צדקני, אריאל

אבישג חפר, בינימינה

אבישי מדמון, באר שבע

אבישי מסילתי, תל אביב

אבישי אורן, רבדים

אדוה דאב בר, ת"א

אהוד שם טוב, יהוד

אדווה פשוטין, באר שבע

אדיר שמואל, אשקלון

אודליה כהן צריקר, חולון

אוה אהרונוף, מודיעין

אופיר לזרוביץ, ק. טבעון

אור שובל, חדרה

אורי אדם, שערי תקוה

אורי כהן צבי, רמת גן

אורי שר, נתניה

אורלי ארזי, גאולים

אורנה טל, הרצליה

אורנה יהב, תל אביב

אורנית מיוחס, בת ים

אייל שמשי, רמת השרון

אייל קוץ

איימי לבון, גני תקווה

אייר (אירית) קורין, רחובות

איל מגד, ירושלים

איל משיח, פתח תקוה

אילת השחר זהבי, אבן יהודה

איציק מרציאנו ז"ל, באר יעקב

איריס בז'רנו, תל אביב

איריס ברכר, ראשון לציון

אירמה צידון, חיפה

איתי רגב, רמת גן

איתן בהר, תל אביב

אלה בוגוסלבסקי, נתניה

אלה נעימי, הוד השרון

אלינור נוי, גבעתיים

אלישע דביר, קיבוץ אילון

אלון פנר, תל אביב

אלון דבי, רעננה

אלון דוידוב, כפר סבא

אלי בן משה, חדרה

אלי מלמד, חיפה

אלי נקר, פתח תקווה

אליעזר פנינה גולדיס, ירושלים

אליק מינץ, תל אביב

אלכסנדר כוץ, אילת

אמילי וינסקי, תל אביב

אמיליה לופט, אשקלון

אמיר ברנט, כפר סבא

אמיר שפירו, חולון

אמנון יונש, ירושלים

אן מואס, תל אביב

אנלי דויטש, הרצליה

אנסטסיה נקרסוב, תל אביב

אסנת רביב, אילת

אסתי איילון, סביון

אסתר שקד, פתח תקווה

אפי בן ארי, אור יהודה

אפרת אכדרי, רמת גן

אפרת גבאי, נתניה

אריאלה קלוג, גבעתיים

אריאלה שיר, תל אביב

בילהה אגאי, ירושלים

בני נופך, תל אביב

בן פורסט, תל אביב

ברנדט באור, חיפה

בתיה אטינגר, תל אביב

ג'ואנה יעל ועקנין, נשר

גיא גלר, קיבוץ דליה

גיא חפר, בינימינה

גיא קורנהאוזר, תל אביב

גאיה גולדברג, מושב אמירים

גיל מרחב, עמיקם

גיל רוזנבלום, מתן

גילי צוקרמן, קדימה

גיליה בר, צור משה

גילת בן ששון טוהר, חולון

גליה אגמון, קבוץ חפצי-בה

גלית מרואלי, נס ציונה

גלעד ארד, ירושלים

דוד שטרן, מודיעין

דודי מור חיים, בת ים

דולב דקל, בת ים

דורית כהן, אשקלון

דיויד דויטש, אלפי מנשה

דינה בן ששון, חולון

דליה טבח, הרצליה

דן ביטון, גבעתיים

דן כץ, חיפה

דנה ישועה, רמת גן

דנה כשדי, רעננה

דנה סעדי, בת ים

דנה חיים

דניאל זהבי, תל אביב

דניאלה ירימי בקשי, חולון

דפנה לוין, יקנעם מושבה

דרור גבע, הרצליה

דרור יהלום, בארותיים

דרור סטנוס צרנצני, תל אביב

דרורה ברוק, רמת גן

הארי דיאמנט יהלום

הדר פיורנטינו, גבעתיים

הילה רטמן, ק. חיים- חיפה

הילה גולדשטיין, מצפה מנחם

הלה לוזון, ראשון לציון

הליה בר-מג, ירושלים

הלן לונינסקי, רמת השרון

ויויאן קלינמן, תל אביב

ורד אליהו כהן, גבעון החדשה

ורד פיאנקו, יהלום

ורוניק שיש, כפר סבא

ז'נטה ברון

חגית ברקאי, מושב סתריה

חווה ביילי, ירושלים

חיה ורד, פרדס חנה

חן קלינמן, תל אביב

טומס שינטייה אלכסנדר, הרצליה

טל גלבוע, כפר סבא

טל פולקמן, רמת גן

טל קרמר, בת ים

טל ראוכברגר, תל אביב

טלי ד"ר בן שבת זוט, פרדס חנה

טלי מורג, בית דגן

טליה פלד

ידיד יוסף, אופקים

יובל אהרוני, בת ים

יובל סגיס, בית אריה

יול זיגלבאום, רמת גן

יונה ספקטור, חיפה

יוסי פלס, תל אביב

יוסף סלמה, בית נטופה

יוסף בן לולו, הרצליה

יוסף שילוח

יורי דאחיה, ירושלים

ימית סיבק, תל אביב

ינון שניר פרנק

יניב גורלי, רעננה

יסמין בן ארצי, הוד השרון

יעל מנדלוביץ, תל אביב

יעל שלמוביץ, תל אביב

יעלה דהרי, תל אביב

יעקב יחזקאל, באר שבע

יעקב כשדי, רעננה

יערה ורדי, רעננה

יערית קימה, חיפה

יפית סרנגה (סקאר), רעננה

יפעת אנגלוסטר, לוד

יפתח אבירם, גן נר

ירדן שם טוב, יהוד

ירון כהן צבי, תל אביב

ירון לוזון, ראשון לציון

ירון בוגין, עין כרמל

ירון מואטי, רמת גן

ירון מישורי דרעי, להבים

יקי שגיא, תל אביב

ישראל גוטליב

לאוניד ברנדיס, תל אביב

לוסיה מור

לי גרנות רומי, חולון

ליאור סופר, פתח תקווה

ליאור סימן טוב, בית חנן

ליאת לרנר, יפו

ליאת ביטי, תל אביב

ליאת חכימי, מודיעין

ליאת מורסון, רמת גן

ליהב וינשטיין, רמת גן

ליזה אמויאל

ליטל דאר, רחובות

לילך בנבנישתי, בת ים

לילך לוריא, רמת גן

לילך עופר, פתח תקווה

לימור נחמיאס, תל אביב

לימור פרץ, אשדוד

לינה ז'זמר

לירון אורן, בת ים

לירז ברוש, תל אביב

מאור קדוש, אשקלון

מאיא לינדה קרן, מעלה אפרים

מוטי יהושוע, קריית ביאליק

מוטי קדוש, דימונה

מולו מולה, נס ציונה

מוריס רוזנטל, תל אביב

מורנה סלוקי, תל אביב

מזל קאופמן, תל אביב

מיטל סילאגי אהרן, גבעתיים

מיי לייטנר, פתח תקווה

מיי-מיי (בת-עמי) לוי, תל אביב

מיכאל שפרלינג, עמיקם

מיכל איילון, גני תקווה

מיכל ביאל ויסלברג, רמת השרון

מיכל ברישנסקי, מודיעין

מיכל מור, מושב רמות

מיכל מנדלבוים, רמת גן

מיכל צבי, תל אביב

מיצי בריל, הרצליה

מירב שטרן, מודיעין

מירי שקד, רעננה

מירי בן יוסף

מירית תבור, ערד

מישל רוזנטל, הרצליה

מלאני שריג, חיפה

מנדל וידבסקי, קידמת צבי

מריה (מירי) צדקני, אריאל

מרים ון דר לאן (רחימי), שדה אליעזר

משה דוד עראמה, רחובות

מתן רוז'נסקי

נוגה ספקטור, חדרה

נוי גל, באר שבע

נועה דויטש, גני תקוה

נועה כהן, נצרת עילית

נועה שני, באר שבע

נועם פריאל, ראשון לציון

נופר הדר, יהוד

נופר עיני, תל אביב

נורית פישר, תל אביב

נטהלי מילר, רמת השרון

נטלי בן גור, רמת גן

נטליה אוסייב, בת ים

נטע-לי פיאמנטה, אבן יהודה

נטע קורן, רמת גן

נטע יגר, פתח תקווה

נילי נהיר, הרצליה

נילי סבג, תל אביב

ניצה מלרן, רמת גן

ניקול תומס, חולון

ניקיטה יושקוב, תל אביב יפו

ניר באבד, עין ורד

ניר סמדר, קריית אתא

ניר קלוש, אבן יהודה

ניר בן שבת, פרדס חנה

ננה שרייר, תל אביב

נעום זאהר, שפרעם

נעם נדבי, תל אביב

נעמה צדוק סלע

נעמי גולדברג

נעמי רוזנר

נתן גויכברג, תל אביב

נתן קאופמן, תל אביב

סבלי חמלניצקי, ראשון לציון

סוזנה שלו, מודיעין

סופי אביטל, לוד

סופיה מדז'יטוב, רמת גן

סיגל נשר, תל אביב

סיוון סרוסי, נתיב

סיון זבולון-נווה

סיון רויטל שושן, חיפה

סילבנה פלוריאן, הוד השרון

סימון בורקין, בת ים

סער צפריר, קריית מוצקין

סער שמשי

ספי שיר, רמת ישי

ספיר לוסטיגמן, בת ים

סתיו מור בן דור

עדי מסטיץ

עדן בר-סבר, עמיקם

עדן ברדוגו, גבעתיים

עדן גבאי, זכרון יעקב

עדן סלמה, בית נקופה

עוזי גולן, מבשרת ציון

עוזי שודרון, מצפה אבי"ב

עומר שליו, תל אביב

עופרה ון דר לאן, שדה אליעזר

עזריאלה אדלשטיין, תל אביב

עידו זהר, תל אביב

עידן שם טוב, יהוד

עינת אופק, כפר סבא

עליזה קולמן, תל אביב

עמי מסיקה, חדרה

עמיחי מרדכי, נתניה

עמנואלה הורי, גבעת אולגה

ענבל אבנט, אשקלון

ענת אמיר, כפר סבא

ענת בן יהושע, רמת גן

ענת בן יונתן, קריית עקרון

ענת צייטין, חדרה

ענת רפואה, תל אביב

ענת רשף גלעד, הוד השרון

ערן אשחר, מושב מטע

ערן יוז, כפר סבא

פנחס זיסר, רעננה

פרדריק דהן, זכרון יעקב

צבי אילנדר, נשר

צביה ברוכים, ירושלים

צביה כהן, מודיעין

קארין דנה עדי, רמת גן

קארין שבו, תל אביב

קובי ברק, רמת גן

קורל טל כהן, רחובות

קלמנס אוזן, חיפה

קרן נאור, תל אביב

קרן שינדר

קרני נס, תל אביב

רויטל זלצמן, תל אביב

רומן אוזדין, לא שיתף

רון דהן, רעננה

רונה בן דב, תל אביב

רוני איידלין, נתניה

רוני אסולין, נתניה

רונית כהן, הרצליה

רונן סולומון, רעננה

רועי בנימין, פתח תקווה

רועי שפרניק, נתניה

רותי טיקוצקי, ת"א

רותם אהרוני

רז לוי, ראשון לציון

רז-חביב דהאן, רחובות

רחלי אוזן, זיכרון יעקב

רותי אלוני קנטרוביץ, רמת השרון

ריהן המלתון- נוה, קציר

רלי וסר

רמי שיר מאלי, תל אביב

רן קבין, תל אביב

רן שיינברג, נתניה

רעות גונן, בצרה

רעיה יחזקאל, תל אביב

שחר אוסובסקי, ירושלים

שחר מלמד, גבעת חיים איחוד

שי ארז, חרוצים

שי דורון, קריית חיים

שי בנימין אלקלעי, תל אביב

שיראל קליין, בית שמש

שירה אשבול, זכרון יעקב

שירה וסרמן, נתניה

שירי דרמר, אזור

שלומית צור, תל אביב

שלי בן יוסף, חיפה

שלמה אלבחרי, חיפה

שמוליק קלישר

שני גברא, תל אביב

שרון אגאי

שרה פלוט, מכמורת

שרון זרגרי, תל אביב

שרון ליפקינד, תל אביב

שרון משה, ראש העין

שרון לשם, תל אביב

שרי גלסמן, מודיעין

שרי לזר, תל אביב

שרי שפרלינג, קידמת צבי

שרית קמינקר, אשקלון

תאודורה פאפ, כפר סבא

תהילה בר יהודה, עין איילה

תום סול, נען

תומר כהן, רעננה

תומר קרמן, בנימינה

תומר שמעיה, תל אביב